ملّی پی | پرداخت‌یار شبکه شاپرک بانک مرکزی

ملّی پی

ورود / ثبت نام

ملّی لینک (لینک پرداخت شخصی)

دریافت پول عمدتاً به دو طریق در کشور ما انجام می‌شود:

1) پرداخت از طریق پایانه‌های فروشگاهی و درگاه‌های بانکی

2) واریز بانکی

هر فرد، چه صاحب کسب‌وکاری باشد چه نباشد، همواره نیاز به راهکارهایی برای دریافت پول از دیگران دارد. راهکارهای سنتی مانند کارت به کارت، پایا و ساتنا، محدودیت‌هایی از جمله سقف پایین انتقال وجه، نیاز به مراجعه حضوری به بانک، دشواری در دریافت گزارشات و لیست واریزی‌ها، عدم توانایی تشخیص علت انتقال وجه، تفکیک تراکنش‌ها و بسیاری از موارد دیگر را دارند که قدرت حسابرسی درست مالی را از شما خواهند گرفت.

با توجه به رویکرد مدرن زندگی و کسب‌وکارهای موجود در کشور، مدیران نیاز به راهکارهایی دارند که بتوانند صورت مالی و حسابداری درستی از فروش داشته باشند، مشتریان و پرداخت‌کنندگان خود را بشناسند و باشگاه مشتریان تشکیل دهند، گزارش تراکنش‌های واریزی خود را با انواع فیلترها دریافت کنند و به طور کلی اشراف کاملی بر وضعیت پولی و مالی خود داشته باشند.

پرداخت از طریق پایانه‌های فروشگاهی یا کارتخوان‌ها گرچه برای مشتری آسان به نظر می‌رسد اما کار را برای صاحبان کسب‌وکار سخت کرده و هیچ کدام از نیازهای مدیران کسب‌وکارها در مدیریت مالی را تامین نمی‌کنند، به طوری که بزرگترین ضعف آن‌ها، بدیهی ترین نیاز یک کسب‌وکار یعنی دریافت ریز عملکرد و تطابق با صورت حساب بانکی است، می‌باشد اما در خدمات پرداخت آنلاین وضعیت به شکل شگفت انگیزی متفاوت است. در پرداخت آنلاین همه چیز به صورت تفکیک شده و منظم قابل مشاهده و مدیریت می‌باشد اما این تنها مزیت درگاه‌های بانکی نیست، خدماتی مثل:

دریافت کیف پول کاربردی (ملّی‌کیف)

امکان ایجاد و مدیریت باشگاه مشتریان و ارتباط مستمر با آن‌ها

تسهیل معاملات درون صنفی

تسهیل تسویه حساب با فروشندگان و مشتریان

امکان نمایش ملّی‌نشان به مشتریان و جلب اعتماد آن‌ها

دریافت گزارشات مختلف از واریزهای انجام شده و ده‌ها خدمت ویژه دیگر، تنها بخشی از امکانات دریافت پول به صورت آنلاین در ملّی‌پی می‌باشد. در سامانه پرداخت الکترونیک ملّی‌پی، این سرویس "ملّی‌لینک" نام دارد. ملّی‌لینک، یک لینک پرداخت بانکی آنلاین با یک کیو آر کد شخصی است که برای هر فرد یا کسب‌وکار به صورت جداگانه و شخصی صادر شده و شخص می‌تواند از طریق آن از مشتریان و پرداخت‌کنندگان خود پول دریافت کنند.

چه کسانی می‌توانند از ملّی‌لینک استفاده کنند؟

کسب‌وکارهای فعال در شبکه‌های اجتماعی، کسب‌وکارهای صنفی مختلف با مکان ثابت، کسب‌وکارهای سیار و به طور کلی تمامی انواع مختلف کسب‌وکارها و عموم افراد جامعه می‌توانند با ثبت‌نام در ملّی‌پی، "ملّی لینک" خود را دریافت نموده و از آن استفاده نمایند.

برخی از ویژگی‌های برجسته ملّی‌لینک، دریافت ملّی‌کیف و از بین رفتن نیاز به حساب بانکی، تسویه حساب و واریز درون سیستمی با مشتریان از موجودی ملّی‌کیف، امکان ایجاد باشگاه مشتریان، ارتباط مستمر و اطلاع رسانی به آن‌ها، دریافت صفحه شناسنامه کسب‌وکار در ملّی‌پی به عنوان یک نهاد رسمی پرداخت کشور، امکان معاملات درون صنفی، امکان استفاده از ملّی‌نشان، حسابداری کاربردی و هوشمند، امکان دریافت اطلاعات دلخواه از مشتریان، دریافت مشاوره رایگان مالی، گزارش‌گیری کامل از تراکنش‌های انجام شده، امکان نصب کیو آر کد ملّی‌لینک در محل کسب‌وکار، قرار دادن لینک یا تصویر آن در شبکه‌های اجتماعی و یا انواع پروفایل‌ها

ملّی پی